Orvosok.hu
Betegségek
Orvoskereső
Orvos válaszol
Szakember kereső
Szakember válaszol
Video-doktor

Nem foglalkoznak problémáival?
Nálunk több száz orvos, specialista közül választhat. Egyszerre kérdezhet több tucat orvostól, egészségügyi szakembertől azonnal.
Itt választ kap problémáira.

Nem találnak Önre a páciensek? 
Több Pácienst szeretne? Szerezzen több pénzt tudásával!
 Regisztráljon most díjmentesen, és ajándékba adunk Önnek egy 10.000 Ft értékű wellness hotel utalványt. 

Orvosok.hu Facebook
Orvosok.hu Youtube
 
Kezdőlap - Orvos válaszol - Kilinkai farmakológus

Kilinkai farmakológus

Tisztelt Doktornő! 38 éves nő vagyok. Egy három évvel ezelőtti műtét mellékhatásaként epilepszia alakult ki nálam. Ez a bal arcfelem rángásában nyilvánul meg, illetve két alkalommal volt rövid ideig tartó eszméletvesztésem. Az utóbbi egy év szerencsére tünetmentesen telt. Kérdésem az lenne Önhöz hogy összesen 800 mg Tegretol szedése mellett, bizonyos bőrgyógyászati problémáim megoldására szedhetek-e homeopátiás gyógyszereket? Thuja Occidentalis, illetve antimonium crudum együttes szedésére gondoltam. Sajnos ez az utolsó reményem, mivel a probléma más szerek hatására nem oldódott meg. Az Ön jóváhagyása nélkül nem merem alkalmazni a szereket, mert félek az esetleges rosszulléttől. Válaszát előre is köszönöm: Üdvözlettel: Timcsi
Kérdező: Timcsi75 Válaszok száma: 0 db
Már több mint 30 éve szedek gyógyszert az epilepsiára. Szerencsére a betegségem jóindulatú az orvosom szerint. A problémám az ,hogy a szexuális életem halott.A neurológusom ezt teljesen furcsálja és ő nem vállalja be a gyógyszerek mellékhatásának a káros következményeit. Rengeteget tanulmányoztam ,utána olvastam ,hogy azok a gyógyszerek amelyeket szednem kell ,sajnos a dopamin termelést gátolják az agyban.Elvesztettem az érzékeléseket,ízeket is kevésbé érzem,izomrándulásaim,remegéseim is vannak.Segítséget kérnék ,hogy ez esetben kihez forduljak?Hol tudják azt kivizsgálni,hogy mennyi a dopamin szintem.minden jel arra mutat ,hogy az az alacsony. Válaszát előre köszönöm!
Kérdező: ildik.tigyi Válaszok száma: 3 db Utolsó válasz: Dr Nagy Krisztina 2013-03-21 06:57:54
Jó napot! Bőrgyógyászom Sotretet írt fel a bőrproblémáimra. Az arcomon és a hátamon hólyagszerű, fájdalmas pattanásaim van. Viszont azt hallottam a gyógyszerről, hogy máj- és vesekárosító hatása van. Még nem váltottam ki és nem tudom mi tévő legyek, merjem-e szedni? Ön mit tanácsolna?
Kérdező: eniko008 Válaszok száma: 2 db Utolsó válasz: Dr. Várkonyi István 2013-03-19 10:10:43

Reklám

Értesüljön elsők között az Önt érdeklő legfrissebb egészségügyi hírekről, cikkekről, betegségek gyógyítási lehetőségeiről!

E-mail cím:*
Név:*

INFORMÁCIÓK
KERESŐK
KÖZÖSSÉG
PARTNEREINK
Tanar.hu

Google PageRank