Orvosok.hu
Betegségek
Orvoskereső
Orvos válaszol
Szakember kereső
Szakember válaszol
Video-doktor

Nem foglalkoznak problémáival?
Nálunk több száz orvos, specialista közül választhat. Egyszerre kérdezhet több tucat orvostól, egészségügyi szakembertől azonnal.
Itt választ kap problémáira.

Nem találnak Önre a páciensek? 
Több Pácienst szeretne? Szerezzen több pénzt tudásával!
 Regisztráljon most díjmentesen, és ajándékba adunk Önnek egy 10.000 Ft értékű wellness hotel utalványt. 

Orvosok.hu Facebook
Orvosok.hu Youtube
 
Kezdőlap - Valaki segítsen.

Valaki segítsen. kérdések és válaszok

Valaki segítsen.
Már több mint 30 éve szedek gyógyszert az epilepsiára.
Szerencsére a betegségem jóindulatú az orvosom szerint.
A problémám az ,hogy a szexuális életem halott.A neurológusom ezt teljesen furcsálja és ő nem vállalja be a gyógyszerek mellékhatásának a káros következményeit.
Rengeteget tanulmányoztam ,utána olvastam ,hogy azok a gyógyszerek amelyeket szednem kell ,sajnos a dopamin termelést gátolják az agyban.Elvesztettem az érzékeléseket,ízeket is kevésbé érzem,izomrándulásaim,remegéseim is vannak.Segítséget kérnék ,hogy ez esetben kihez forduljak?Hol tudják azt kivizsgálni,hogy mennyi a dopamin szintem.minden jel arra mutat ,hogy az az alacsony. Válaszát előre köszönöm!
Kapcsolódó betegségek
Kapcsolódó orvos - szakember kategóriák
Válaszok erre a kérdésre
2013. március 26. 04:59
Kedves Asszonyom! A levelét elolvasva pszihologust és pszihiátert javaslok! A sexálpszihologiai szakrendelésen pontosan ilyen problémákkal foglalkoznak!
Megválaszolta:
2013. március 21. 06:57
Köszönöm a válaszát!
Sajnos a neurológusom ez esetben elutasít.Azért kérek Önöktöl segítséget.Mikor ezt az oldalt megtaláltam nagyon örültem neki,hogy végre valaki segít.Ön mit javasol ?Milyen szakorvoshoz menjek?Köszönöm.
2013. március 20. 07:33
Szerintem ne foglalkozzon a dologgal olyan mélységben, hogy azt vizsgálja, mennyi az agyi dopaminszintje. Amit leír, sokkal inkább tűnik egy tartós gyógyszerszedés okozta gyógyszermellékhatásnak, vagy valamilyen más jellegú pszichés problémának. Menjen vissza neurológusához, és konzultáljon vele a továbbiakról. Lehet, hogy érdemes lenne szorongása miatt is segítséget kérnie.
Megválaszolta: Dr. Torday László
Keressen az eddigi kérdések és válaszok között
Keresett kifejezés:
Regisztráljon páciensként a kérdések feltevéséhez! Regisztráció itt
Megosztás

Tetszett? Hasznosnak találtad? Gyere nyomj egy "Like-ot",kommentáld és oszd meg ismerőseiddel, küldd tovább!


Flattr this



Reklám

Értesüljön elsők között az Önt érdeklő legfrissebb egészségügyi hírekről, cikkekről, betegségek gyógyítási lehetőségeiről!

E-mail cím:*
Név:*

INFORMÁCIÓK
KERESŐK
KÖZÖSSÉG
PARTNEREINK
Tanar.hu

Google PageRank