Orvosok.hu
Betegségek
Orvoskereső
Orvos válaszol
Szakember kereső
Szakember válaszol
Video-doktor

Nem foglalkoznak problémáival?
Nálunk több száz orvos, specialista közül választhat. Egyszerre kérdezhet több tucat orvostól, egészségügyi szakembertől azonnal.
Itt választ kap problémáira.

Nem találnak Önre a páciensek? 
Több Pácienst szeretne? Szerezzen több pénzt tudásával!
 Regisztráljon most díjmentesen, és ajándékba adunk Önnek egy 10.000 Ft értékű wellness hotel utalványt. 

Orvosok.hu Facebook
Orvosok.hu Youtube
 
Kezdőlap - Allergia?

Allergia? kérdések és válaszok

Allergia?
Tisztelt Dr Úr/Nő!
Pár napja vettem észre, hogy a nyelvem mérete megváltozott, és sokkal vastagabb mint előtte! Nyitott szájjal, és kinyújtott nyelvel, csak a garatom teteje látszik! Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy olyan táplálékkiegészítőket használok, amik köztudottan nagyon jó vérképzők! ( versenyszerűen kerékpározom ). Lehetséges, hogy ennek köszönhető a méretváltozás? Válaszát előre is köszönöm!
Kapcsolódó betegségek
Kapcsolódó orvos - szakember kategóriák
Válaszok erre a kérdésre
2014. június 25. 22:06
Nyelvének duzzanatát okozhatja a táplálékkiegészítő étrend, vagy más étel is. Javaslom, hogy keressen fel egy allergia ambulanciát, ahol kivizsgálhatják melyik étel okozza allergiáját.
Megválaszolta: Bodok M
Keressen az eddigi kérdések és válaszok között
Keresett kifejezés:
Regisztráljon páciensként a kérdések feltevéséhez! Regisztráció itt
Megosztás

Tetszett? Hasznosnak találtad? Gyere nyomj egy "Like-ot",kommentáld és oszd meg ismerőseiddel, küldd tovább!


Flattr this



Reklám

Értesüljön elsők között az Önt érdeklő legfrissebb egészségügyi hírekről, cikkekről, betegségek gyógyítási lehetőségeiről!

E-mail cím:*
Név:*

INFORMÁCIÓK
KERESŐK
KÖZÖSSÉG
PARTNEREINK
Tanar.hu

Google PageRank